23 lutego 2023

Edukacja Targówek

„Bo życie warte jest...” film profilaktyczno-artystyczny

Polecamy film profilaktyczny "Bo życie warte jest", który porusza problem zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży. Tematyka filmu ściśle wiąże się z obchodzonym 23 lutego Światowym Dniem Walki z Depresją.
 

Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej zrealizował film profilaktyczno-artystyczny „Bo życie warte jest...” przeznaczony do pracy wychowawczej z młodzieżą (od 13 r.ż.) ze szkół ponadpodstawowych i klas VII-VIII szkół podstawowych, skierowany do Rad Pedagogicznych, pedagogów, psychologów oraz rodziców. Film powstał w ramach projektu PEgaz - Pozaszkolna Edukacja w Warszawie. Prezentując film przypominamy - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111.

Link do filmu na kanale YouTube: "Bo życie warte jest"