27 marca 2024

Zespół Szkół nr 34

Gala Pracodawca Przyjazny Szkołom Zawodowym EduEmployer 2023

W dniu dzisiejszym odbyła się Gala wręczenia nagród „ Pracodawca Przyjazny Szkołom Zawodowym- EduEmployer”.

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Pan Tomasz Ołtusek z salonu fryzjerskiego Team of Beauty.

Nagrodę specjalną w kategorii Pracodawca wspierający szkolnictwo zawodowe na terenie m.st. Warszawy otrzymały Tramwaje Warszawskie Serdecznie gratulujemy

EDU EMPLOYER to konkurs pod patronatem Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Przewodniczącą kapituły przyznającej nagrody i wyróżnienia jest wiceprezydent stolicy Renata Kaznowska. Kapitułę tworzą organizacje biznesowe, zrzeszające pracodawców i samorządowcy. – Ten konkurs jest ważny, bo włącza pracodawców w procesy edukacyjne, rozwija tak ważne szkolnictwo zawodowe, buduje więzi i współpracę pomiędzy uczniami, samorządem, a przyszłymi miejscami pracy uczniów szkół zawodnych. To dzięki pracodawcom otwierającym się na uczniowskie praktyki młodzi ludzie dostają szansę na zdobycie umiejętności i doświadczenia, a niekiedy już podczas nauki odnajdują przyszłe miejsce pracy. Dzięki takiemu podejściu wszyscy są wygrani: uczniowie, przedsiębiorcy, nauczyciele, system edukacji – mówiła podczas gali wiceprezydent Renata Kaznowska.