21 lutego 2024

VI Mazowiecki Konkurs Fryzjerski "Cztery Pory Roku"

W dniu 21 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się VI Mazowiecki Konkurs Fryzjerski pt. „Cztery Pory Roku”. Konkurs odbywał się pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

W wydarzeniu uczestniczyli: Pani Małgorzata Kwiatkowska Burmistrz Dzielnicy Targówek, Pan Jędrzej Kunowski z-ca Burmistrza Dzielnicy Targówek, Pani Aneta Wyczółkowska przewodnicząca komisji Edukacji i Wychowania Rady Dzielnicy Targówek, Pani Katarzyna Pienkowska z- ca dyrektorki Biura Edukacji m.st. Warszawy, Pan Bogusław Fidelus Dyrektor Wydziału Kształcenia Ponadpodstawowego   i Zawodowego w Mazowieckim Kuratorium Oświaty.

Najbardziej utalentowani uczniowie ze szkół fryzjerskich z całego Mazowsza zaprezentowali swoje umiejętności. W konkursie wzięło udział 16 uczniów ze szkół:

• Branżowa Szkoła I stopnia nr 41 w Zespole Szkół nr 34 im. Mieszka I w Warszawie,
  • Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim,
  • Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej,
  • Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim,
  • Branżowa Szkoła I stopnia z Powiatowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku,
  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 39 w Zespole Szkół nr 32 im. Kamila Baczyńskiego w Warszawie,
  • Technikum w Zespole Szkół nr 5 w Siedlcach,
  • Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie,
  • Technikum im. Marii Bratkowskiej w Zespole Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie
  • Technikum nr 27 w Zespole Szkół nr 21 w Warszawie
  • Technikum nr 30 w Zespole Szkół nr 34 im. Mieszka I w Warszawie

Uczniowie zaprezentowali wykonane przez siebie fryzury. Jury składające się z pracodawców oceniało pomysł i stopień trudności fryzury – zgodny z tematem konkursu, walory artystyczne i estetyczne oraz prezentację efektu wykonania zadania.

Wyniki konkursu:

I miejsce:

• Wiktoria Siarkiewicz uczennica Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie,

II miejsce

• Hubert Chuchra - uczeń Technikum im. Marii Bratkowskiej w Zespole Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie,

III miejsce

• Karolina Staniszewska – uczennica Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim.

Nagrodę publiczności otrzymała   Wiktoria Siarkiewicz – uczennica Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie

GRATULUJEMY WSZYSTKIM!!!