12 listopada 2022

Zespół Szkół nr 34

Wszechnica Edukacyjna

Wszechnica Edukacyjna

Zapraszamy na wykład w formie online dr. Macieja Dębskiego pt. „Czym jest higiena cyfrowa i w jaki sposób właściwie o nią zadbać”. Wykład odbędzie się w ramach Wszechnicy Edukacyjnej w dniu 16 listopada o godz.18.00.

Zgłoszenie do udziału w wykładzie przyjmowane są do 15 listopada poprzez    formularz Microsoft Forms(otwiera się w nowej karcie)

Słowo od autora:

W świecie zdominowanym przez nowe technologie w sposób szczególny powinniśmy dbać o zachowanie wysokiego poziomu higieny cyfrowej. Ale czym ona de facto tak właściwie jest? Czym różni się osoba cyfrowo niehigieniczna od osoby uzależnionej od nowych technologii? Po czym poznać, że nasze codzienne korzystanie z zasobów sieci i cyfrowych urządzeń ekranowych jest niehigieniczne? A przede wszystkim co możemy z tym tak właściwie zrobić? Na te i na inne pytania udzielimy jasnych i bardzo praktycznych odpowiedzi.

Kategorie